O nas

Pominąwszy krótki epizod pojawienia się pszczół u mojego dziadka, gdzie pierwszy raz miałem do czynienia z pszczołami, to Nasza historia nie sięga stuleci ani wielu pokoleń. Zaraz przed egzaminem maturalnym zaczęła się moja przygoda z tymi cudownymi stworzeniami- Pszczołami. Początki były burzliwe, nauka obfitowała w porażki i dziesiątki książek z biblioteki oraz godziny rozmów z pszczelarzami. I tak teraz, po ponad 20 latach powstała Pasieka Leśne Miody w sercu Beskidu Niskiego ( Krosno, Jasło – Podkarpacie ). Pasieki mamy rozlokowane w kilku miejscach i ciągle poszukujemy nowych miejsc w naszym rejonie- czyli Pasieki wędrowne.

Podkarpacie, Beskid Niski, Bieszczady są niezwykłymi rejonami, wolnym od zanieczyszczeń, dzikie, z różnorodnością roślinną. Z roku na rok, staramy się wprowadzić do naszej oferty nowości. Od nowych odmian miodu jak miód malinowy, przez miody kremowane z dodatkami po eleganckie, zestawy w drewnianych skrzyneczkach oraz tekturowych w super cenie. Chciałoby się powiedzieć, że pracujemy równie mocno, jak nasze pszczoły i to przez cały rok całą rodziną, aby wszyscy którzy kochają nasze miody mogli cieszyć się ich smakiem nie tylko w sezonie pszczelim.

Jak mocna jest nasza pasja? Z sezonu na sezon się pogłębia tak naprawdę dzięki naszym klientom, którzy często zostają naszymi przyjaciółmi. Przyjazd po miody do nas często wygląda jak odwiedziny u znajomych, rozmawiamy , dzielimy się wiedzą, odwiedzamy pasieki- zarażamy pasją. Wielu wielbicieli naszych miodów ma już własne przydomowe pasieki. Opiekują się rodzinami pszczelimi, które pochodzą od nas. Cieszy nas to bardzo, bo stajemy się kimś więcej niż tylko dostawcami pysznych miodków.

Oprócz miodów i produktów pszczelich zajmujemy się również hodowlą pszczelą. U nas możesz zamówić rodziny pszczele tzw. odkłady lub matki pszczele.

Nasza pasieka Leśne Miody to miejsce, które powstało przede wszystkim z pasji, rozwijanej stopniowo poprzez zdobywaną wiedzę i doświadczenie. Nie sprowadzamy miodów z zagranicy , nie jesteśmy hurtownią , bazujemy tylko i wyłącznie naszych własnych zasobach produktów pszczelich.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia nas osobiście, liczę że zostaniemy ze sobą na dłużej !